Anglická verze

GDPR

Zpracování osobních údajů

1. Majitelem a provozovatelem těchto webových stránek a zároveň zpracovatelem osobních údajů (dále jen zpracovatel) je Ing. Aneta Baklová, Ph.D., se sídlem v ulici Marie Cibulkové 1177/10, Praha 4, 140 00, osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku, IČ 88181421. Osoba je dále registrovaná na Úřadě pro ochranu osobních údajů.
2. Zpracovatel tímto prohlašuje, že nakládá s osobními údaji v souladu s platnými a účinnými právními předpisy ČR v oblasti ochrany osobních údajů.
3. Odesláním objednávky souhlasíte, jakožto poskytovatel osobních údajů (dále jen poskytovatel), se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob 95/46/ES (GDPR). Souhlas udělujete na dobu neurčitou ode dne jeho udělení.
4. Osobními údaji se rozumí jméno, příjmení, e-mail, telefon a adresa, tedy údaje nezbytné k realizaci objednávky.
5. Zpracovatel prohlašuje, že k osobním údajům nemají přístup jím nepověřené osoby.
6. Jakožto poskytovatel osobních údajů máte právo na přístup ke svým osobním údajům, které jste zpracovateli poskytli.
7. Zároveň máte právo na úpravu či vymazání svých osobních údajů. Stačí odeslat žádost na b@klart.cz. Text žádosti k vymazání musí jasně vyjadřovat požadavek na vymazání osobních údajů z databáze a z dalšího zpracování.

Využití, ochrana a doba uložení osobních údajů

1. Osobní údaje poskytnuté poskytovatelem jsou využívány výhradně pro výkon objednané služby (fakturace, odeslání objednávky). Zásady ochrany osobních údajů využívaného fakturačního systému Fakturoid najdete zde, bezpečnostní zásady pak tady. Fakturoid s.r.o. neposkytuje data třetím stranám.
2. Vyplněním poptávkového formuláře JotForm.com souhlasíte se zpracováním osobních údajů uvedených zde
3. WordPress je redakčním systémem tohoto webu a jeho webhosting zajišťuje Wedos.
4. Návštěvnost webových stránek je sledována pomocí webu Toplist.cz, všechna data jsou automaticky po 5 dnech smazána.
5. Vyplněním formuláře Buy Me a Coffee souhlasíte s Zásadami ochrany osobních údajů uvedených zde.
6. Osobní údaje nejsou využívány k posílání jakýchkoliv nabídek nebo newsletterů a slouží pouze pro osobní komunikaci za účelem konkretizace objednávky.
7. Osobní údaje jsou zašifrovány a přístup k zařízení je chráněn bezpečnostními systémy.
8. Osobní údaje budou uloženy po dobu nezbytnou pro účely archivování podle příslušných obecně závazných právních předpisů.


Zásady ochrany osobních údajů nabývají účinnosti dnem 1. 4. 2020. Vyhrazuji si právo je dále upravovat.

Provozovatelem webu a služeb je Ing. Aneta Baklová, Ph.D., Marie Cibulkové 1177/10, Praha 4 - Nusle, 140 00, IČ 88181421, fyzická osoba je zapsaná v živnostenském rejstříku Úřadu městské části Prahy 4 od 3.10.2011