Obchodní podmínky

1. OBJEDNÁVKA

1.1 Objednávka je závazná.
1.2 Objednávku portrétu je možné udělat výhradně přes email b@klart.cz a měla by obsahovat informace o vaší celkové představě portrétu (rozměry, barva papíru, termín dodání), kontaktní údaje (jméno, telefonní číslo) a zaslané fotografie. Podmínky na kvalitu zaslaných fotografií najdete zde
1.3 Objednávku originálu nebo kopie je třeba udělat opět přes email b@klart.cz s informací, o jaké dílo máte zájem, a vašimi kontaktními údaji (jméno, telefonní číslo, adresa) a způsobem dodání.

2 REALIZACE OBJEDNÁVKY

2.1 Objednávky vypracovávám v pořadí, v jakém mi přišly fotografie. Tedy pokud někdo pošle poptávku portrétu, ale zároveň nedodá potřebné fotografie, přednost dostane ten, kdo fotografie dodá dříve.
2.2 V průběhu realizace objednávky vám zašlu fotografie rozpracované kresby, společně tak kresbu můžeme za procesu upravit. Hotová kresba upravit nejde. 

3 DODACÍ PODMÍNKY

3.1 Dodací lhůta kopií nebo již vytvořených originálů je obvykle 3-7 pracovních dnů. Dodací doba obrazů na zakázku je 2-4 měsíce, přes léto se dodací doba může prodloužit.

4 PLATEBNÍ PODMÍNKY

4.1 Při koupi kopie nebo již vytvořeného originálu je třeba zaplatit celou částkou již po mém potvrzení objednávky a doladění potřebných detailů. V případě obrazu na zakázku je před realizací obrazu požadována záloha 50 % z celkové částky. Zálohu neposílejte automaticky, budete k jejímu zaplacení vyzváni. Splatnost faktury je 7 dní. Jakmile peníze dorazí, začínám na obrazu pracovat. Zbytek částky se platí po vaší kontrole náhledu konečného díla, který vám bude zaslaný emailem, + doprava mimo ČR.
4.2 Platba je možná bankovním převodem nebo a online kartou (budete přesměrováni).

5 DOPRAVA

5.1 Doprava je umožněna prostřednictvím služeb České pošty (jako doporučené psaní nebo balík do ruky podle velikosti obrazu) nebo Zásilkovny.
5.2 Obrazy a kresby je možné poslat kamkoliv po světě, mimo ČR se platí poštovné dle ceníku České pošty.
5.3 Obrazy ani kresby neposílám na dobírku.
5.4 Kresby neposílám ve skleněném rámu.
5.5 V případě osobního předání je možné obraz/kresbu předat v dárkovém balení.

6 AUTORSKÁ PRÁVA

6.1 Odesláním objednávky originálního obrazu nebo kresby vyhotovené na zakázku souhlasíte s použitím fotokopie vašeho obrazu pro potřeby jeho autora (tisk reklamních materiálů a propagační účely online).
6.2 Z obrazů a kreseb vyhotovených na zakázku nebo jako portrét nevytvářím prodejní kopie pro třetí osoby.

7 PROVOZOVATEL

Ing. Aneta Baklová, Ph.D., IČ: 88 18 14 21
Sídlo: Marie Cibulkové 1177/10, Praha 4, 140 00

Facebook
YouTube
Instagram